Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Новости 

Новости

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Міжнародна конференція «Розвиток регіонального ринку нерухомості»


30.03.2008
Міжнародна конференція «Розвиток регіонального ринку нерухомості»
24 квітня 2008 року,
м.Дніпропетровськ
Прес-анонс
24 квітня 2008 р. у м. Дніпропетровськ відбудеться міжнародна конференція „Розвиток регіонального ринку нерухомості". Організатором заходу виступає Українська Будівельна Асоціація, партнери конференції - Будівельна палата Дніпропетровської області і Обласний комітет професійних союзів і робітників будівництва і промбудматеріалів.
Мета конференції „Розвиток регіонального ринку нерухомості"
- аналіз динаміки регіонального розвитку будівництва, пошук рішення проблем ринку нерухомості в регіонах та обмін професійним досвідом з метою розвитку ринку нерухомості на всій території України.

На конференції будуть обговорюватися питання про підготовку пропозицій щодо реформування містобудівної та інвестиційної політики, проблеми взаємодії учасників ринку та розробка пропозицій для подачі в оргкомітет ВРУ законопроекту „Про внесення змін у деякі закони України, які стосуються спрощення процедури земельної ділянки".

У конференції візьмуть учать представники державних органів влади, керівники провідних будівельних, девелоперських, юридичних, страхових, консалтингових компаній, керівники міжнародних інвестиційних банків і фондів, а також експерти ринку нерухомості.

Конференція „Розвиток регіонального ринку нерухомості" - це продовження низки заходів, запланованих УБА з метою провадження програми розвитку регіонального будівництва, першим заходом якої стала конференція у м.Харкові (2 листопада 2007р.), що викликала зацікавленість у операторів будівельного ринку як регіонального масштабу, так і столиці. Конференція є результатом високого рівня соціальної відповідальності будівельних компаній - членів УБА - і членів Будівельної палати Дніпропетровської області.

Українська Будівельна Асоціація (УБА) створена в травні 2005 року і сьогодні УБА об'єднує понад 200 компаній. Місія УБА - сприяти покращенню інвестиційного клімату та розвитку будівельної галузі в Україні. Головна мета УБА - представлення та захист інтересів будівельників та інвесторів на ринку України.
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Градостроительную документацию переведут в электронный формат Кабмин создал на основе 5 спортсооружений и гостиницы «Спорт» ГП «Объединение спортивно-хозяйственных сооружений» Американская сеть пиццерий Domino's выходит на рынок Украины Британская консалтинговая компания SHM Smith Hodgkinson закрывает украинское представительство В сентябре пройдет III международный инвестиционный саммит Донецкой области Прокуратура Одесской области возбудила уголовное дело по факту незаконной вырубки леса и строительства склада Руководителем Главархитектуры Киева избран Сергей Целовальник В Макеевке сгорел развлекательный центр «Шоколад-Проект» Президент подписал закон об освобождении гостиниц категорий 3 звезды и выше от налога на прибыль на 10 лет Новый терминал аэропорта Харьков откроют 28 августа

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Дизайн сайта - Exipilis, Киев