Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Новости 

Новости

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

У Києві завершився канадсько-український будівельний форум


10.07.2008
«Канада - це країна, яка відкрита для еміграції, адже розміщена на величезній території. Кожного року до Канади приїжджають приблизно півмільйона емігрантів, які без проблем можуть знайти собі житло. Це свідчить про те, що досвід канадських компаній галузі будівництва дуже великий і в Україні він може використаний з користю для обох сторін», - зазначив регіональний директор CERBA Вадим Козуб.
Основною метою форуму стала зустріч представників українських та канадських підприємств, зацікавлених в міжнародному співробітництві, налагодженні тісних взаємовигідних економічних зв'язків, втіленні новітніх технологій у галузі будівництва. Кожен учасник форуму мав можливість ознайомитися з тенденціями будівельного ринку України, Канади та окреслити основні напрямки міжнародної діяльності для своєї компанії.
Під час форуму було окреслено основні напрямки співпраці України і Канади та визначено, які проекти зацікавлені реалізовувати представники канадських компаній в процесі підготовки країни до чемпіонату «Євро 2012».
Зокрема, торговий представник посольства Канади в Україні Юрій Мардак підкреслив: «Співпраця України і Канади може бути дуже плідною - галузі, в яких Україна і Канада можуть взаємодіяти, є будівництво, сільське господарство, інфраструктура, авіакосмічні системи і фармацевтика. Особливу увагу канадських компаній привертає проведення «Євро-2012» в Україні, а саме реалізація проектів в нашій країні щодо будівництва аеропортів та доріг».
Представник Міністерства регіонального розвитку та будівництва України Станіслав Притула підкреслив, що Україна для міжнародного співробітництва у сфері будівництва та нерухомості, і будь-яка іноземна компанія може звернутися до нього з пропозиціями щодо співпраці - вона буде прийнята на найвищому рівні.
«В умовах будівельного буму діяльність органів державної влади спрямована на впровадження національної інвестиційної політики. Міністерством розробляється загальнонаціональна база інвестиційних проектів, які будуть поширені серед найпотужніших будівельних компаній» , - сказав Станіслав Притула.
Організаторами форуму виступили «Можливості для будівництва та інвестицій в Україні» Українська Будівельна Асоціація, Канадська ділова асоціація в Росії та Євразії та інвестиційно-консалтингова компанія "Принцепс Капітал". Крім Києва канадсько-український будівельний форум «Можливості для будівництва та інвестицій в Україні» пройде у Харкові та Львові.
Прес-служба УБА

Також до Вашої уваги:
Градостроительную документацию переведут в электронный формат Кабмин создал на основе 5 спортсооружений и гостиницы «Спорт» ГП «Объединение спортивно-хозяйственных сооружений» Американская сеть пиццерий Domino's выходит на рынок Украины Британская консалтинговая компания SHM Smith Hodgkinson закрывает украинское представительство В сентябре пройдет III международный инвестиционный саммит Донецкой области Прокуратура Одесской области возбудила уголовное дело по факту незаконной вырубки леса и строительства склада Руководителем Главархитектуры Киева избран Сергей Целовальник В Макеевке сгорел развлекательный центр «Шоколад-Проект» Президент подписал закон об освобождении гостиниц категорий 3 звезды и выше от налога на прибыль на 10 лет Новый терминал аэропорта Харьков откроют 28 августа

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Система керування сайтом - Exipilis, Україна