Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Влада послабить податковий тиск на готельний бізнес


31.05.2010

Влада має намір послабити податковий тиск на готельний бізнес. Як повідомили «Главреду» у прес-службі Президента України, про це Віктор Янукович заявив на міжнародній конференції «Євро-2012: довгострокові можливості інвестицій в сектор готелів і відпочинку в Україні».

Вітаючи учасників конференції, глава держави зазначив, що Україна сьогодні впевнено налаштована на реформи. «Сьогодні створені всі умови для їх реалізації. Сьогодні влада працює, як єдиний ланцюг. Президент - прем'єр-міністр - коаліція у парламенті - готові і здатні приймати необхідні законопроекти, спільно їх виконувати та створювати умови для розвитку країни », - підкреслив Янукович.

Президент відзначив, що в основу розвитку національної економіки та модернізації держави буде покладена інноваційно-інвестиційна модель. «Є всі підстави говорити, що економіка України буде успішною», - сказав глава держави, нагадавши, що останнім часом вже спостерігається пожвавлення економіки, зокрема, зростання ВВП - приблизно на рівні 4,8%.

«Це позитивний рух буде продовжуватися», - переконаний Янукович.

Говорячи про підготовку України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Президент висловив упевненість, що ми повинні плідно використовувати час, який залишився до цієї події, для розвитку готельного бізнесу. Янукович підкреслив зацікавленість нашої країни у своєчасному будівництві сучасних готелів у містах, які прийматимуть Євро-2012.

Очевидно, далі готельна інфраструктура повинна перебудовуватися в тих містах, які бізнес вважає найбільш цікавими, сказав Янукович. На переконання глави держави, в цьому контексті підприємцям слід в першу чергу звернути увагу на туристично привабливі регіони України.

Президент також підкреслив, що в контексті підготовки до Євро-2012 буде прийнято низку законопроектів, які, зокрема, передбачають ослаблення податкового тиску на підприємства готельного бізнесу, спрощення процедури оформлення дозвільних документів для них та ліцензування. Деякі з цих законів уже прийняті в першому читанні, сказав Президент, відзначивши, що, ймовірно, вони будуть остаточно прийняті в червні.

«Ви зможете переконатися - все, про що влада буде говорити вам, вона буде виконувати. Для цього будуть створені законодавчі гарантії держави », - зазначив Янукович, підкресливши, що бюрократія не буде заважати веденню бізнесу в Україні. Лібералізація всіх напрямків підприємництва в нашій державі буде відбуватися поступово, а цільова програма по Євро-2012 фактично починається вже зараз, сказав Президент.
www.business-relty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
CMS: Exipilis, Київ