Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВыставкиВсе для коммерцииПолезная информацияРеалЭкспоО проектеКлассификация

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати офіс: 193 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 95 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 54 м2, $150000
16.02.18
Продати офіс: 140 м2, $150000
13.02.18
Продати магазин: 25 м2, $34900
13.12.17
Здати офіс: 58 м2, $1000
07.12.17
Продати окрема споруда: 525 м2, $1300000
07.12.17
Здати окрема будівля: 525 м2, $5000
07.12.17
Продати магазин: 42 м2, $548000
29.09.17
Здати офіс: 100 м2, $925
29.09.17
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Таунхауси Києва та області


14.05.2010

Кількість угод на ринку таунхаусів цього року збільшилася на 15-25% порівняно з докризовим періодом. Зростання ціни зведе тенденцію, яка щойно з‘явилася, нанівець, вважають експерти.
Незначна активізація на ринку заміської нерухомості є новою тенденцією. Покупців усе частіше цікавлять здвоєні будинку - таунхауси. "Якщо йдеться про нашу компанію, то з початку поточного року ми продали чотири таунхауси, а за весь минулий - один, а в 2008 році - три", - розповідає PR-менеджер компанії "Траєкторія" Дар'я Дружченко. За її словами, усе частіше стають покупцями рідні. Як правило, гроші на придбання таунхауса виручають від продажу три-, чотирикімнатної квартири в Києві.
Експерти пов'язуються збільшену популярністю таунхаусів з їх здешевленням. За даними консалтингової компанії «РеалЕкспо», за час кризи ціна таунхаусів знизилася на 20-50% - до $ 800-1300 за 1 кв.м залежно від місця розташування.
Директор компанії "РеалЕкспо" Віктор Коваленко повідомив, що середня вартість  1 кв. м в таунхаусі по Києву та області становить 1312 дол./кв.м.
Таким чином, сьогодні таунхаус можна придбати за $ 100-120 тис., що на 20% дешевше котеджу. До кризи через українську специфіку ситуація була протилежною. Спочатку таунхауси позиціонувалися як сегмент житла економ-класу, максимальна вартість якого не повинна перевищувати, за докризовими цінами, $300 тис. Однак недосвідченість вітчизняних девелоперів (наприклад, зводилися таунхауси площею більше 250 кв. м) призвела до подорожчання цього виду заміської нерухомості. Таунхауси мусили конкурувати з окремо розташованими котеджами. У результаті основна перевага таких будинків - співвідношення ціни і площі - нівелювалася. «Зниження ціни розставило все по місцях. Таунхаус - це житло економ-класу, а у нас ціна склалася на них, як на бізнес- і еліт-об'єкти», - наголошує начальник аналітичного відділу КУА «Бустер» Олександр Подолянко.

Плюси і мінуси таунхауса
За даними компанії «РеалЕкспо», всього в Києві і області налічується 41 таунхаус, що складає 17% від загальної кількості таунхаусів в Україні. У столиці вони розташовуються в готових котеджних містечках: «Сім'я», «Дипломат», «Совські ставки». В області таунхауси представлені в таких містечках: «Садок вишневий», «Зелений Гай», «Романово», «Три ріки», «Сосновий бір».

З історії Тown house виникли в Англії у XIX столітті як родові гнізда. Дорослі нащадки з благополучних сімей, які прагнули жити окремо, але поруч із батьками, ділили і перебудовували великі батьківські будинки

У зв'язку з обмеженим простором, на якому розташовується таунхаус, його планувальна структура має вертикальний вектор розвитку. Найбільш економічно обґрунтована площа - від 120 до 200 кв. м. Перший поверх займає вітальня, кухня, їдальня та підсобні приміщення, а спальні кімнати, дитяча і кабінет розташовані на другому і третьому поверхах. Також на першому поверсі розташовані вітальня, хол, котельня та ін. технічні приміщення. Як правило, там же розташований і гараж.
Аналітик компанії «Аврора Девелопмент» Наталя Долгова зазначає, що таунхаус - це поки що принципово новий тип нерухомості для українського і, в першу чергу, київського ринку заміської нерухомості. «Сам тип об'єкту вже можна назвати перевагою - це щось середнє, альтернатива між звичайною міською квартирою (де душно, тісно і шумно) та заміським будинком (де є своя приватна територія, свіже повітря і тиша). Основна перевага, з точки зору моральних благ, це заміський стиль життя: розміщення в екологічно чистих районах, порівняно близько розташованих до міста (висока транспортна доступність), приватність житла», - розповідає вона. У забезпеченні комфорту відіграє роль також наявність власної прибудинкової території, окремого входу до квартири. У таунхаусі є можливість облаштування, як з точки зору облаштування, так і встановлення систем життєзабезпечення будівлі з більшою легкістю, ніж у багатоквартирному будинку. Також плюсом є наявність гаража.
http://tochka.net/
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Загородная жизнь: в два раза лучше и... дороже Что сдерживает развитие рынка загородной недвижимости? За что платят владельцы домов в коттеджных городках? Меморандум о развитии Киевской агломерации утвержден Куда будет развиваться Киев? Где будет строить "Киевгорстрой"? Особенности национального таунхауса Коттеджные городки Донецкой области Когда рынок недвижимости достигнет "дна"? Система «trade in» при покупке недвижимости в Украине

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Выставки    Все для коммерции    Полезная информация    РеалЭкспо    О проекте    Классификация
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Система управления сайтом - Exipilis, Киев