Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Площі для бізнесу стають привабливими


22.04.2010
Ринок площ для бізнесу стає більш привабливим для покупців. За даними дослідження CB Richard Ellis, обсяг інвестугод за I квартал 2010 р. майже наполовину більше, ніж за весь минулий рік і практично відповідає рівню I кварталу 2008 р. за сумою транзакцій. Хоча багато аналітиків оцінюють підсумки проведених операцій як мінімум у два рази більше.

У компанії CB Richard Ellis підрахували, що загальний обсяг транзакцій в комерційній нерухомості (за вирахуванням боргових урегулювань і девелоперських угод) за перші три місяці 2010 склав близько $ 25 млн. у трьох транзакціях. Це на 47% більше, ніж за весь 2009 р., і приблизно відповідає рівню I кварталу 2008 р. За три місяці нинішнього року були продані такі об'єкти: готель «Ялта-Інтурист» у Ялті, ЦУМ в Харкові і ТРЦ Sky Mall у Києві , стверджують в CBRE.

За словами Аркадія Вершебенюка, директора департаменту інвестиційних послуг Colliers International (Україна), обсяг угод за перший квартал ц.р. був як мінімум у два рази більше і складає приблизно $ 40-50 млн. «Ще був проданий склад у Київській області компанії Raben. Покупцем виступив кінцевий користувач, але технічно процес був побудований як інвестиційний. У минулому році, за нашими оцінками, чистих інвестиційних угод не було. Ті дві, що були, це скоріше взаємозаліки, ніж інвестиції », - вважає пан Вершебенюк.

В ІК «Ренесанс Капітал», яка вела продаж ТРЦ Sky Mall, відмовилися розголошувати суму угоди, пославшись на вимогу конфіденційності, але висловили своє здивування заниженою цифрою обсягу угод на ринку нерухомості в I кв. 2010 р., опублікованій CB Richard Ellis. Як писали «i», експерти тільки продаж Sky Mall оцінюють більше, ніж в $ 30 млн.

«Продаж ТРЦ Sky Mall, яка стала першою значущою угодою на українському ринку нерухомості, починаючи з 2008 р., свідчить про початок відновлення і про зростаючий апетит інвесторів до якісних об'єктів нерухомості», - розповів «i» Сергій Алексєєнко, директор управління інвестиційно-банківських послуг ІК «Ренесанс Капітал».

Експерти також відзначають, що кожна така транзакція у своєму роді унікальна і угод на ринку все одно є надзвичайно мало. Проте в цілому такі продажі - великий позитив для сегменту комерційної нерухомості. В основному інвестори зараз цікавляться торговельною нерухомістю, потім вже розглядаються офіси і майже не продаються склади.

На думку Олександра Романова, аналітика ІК BG Capital, збільшення активності в секторі комерційної нерухомості пов'язане з припущенням інвесторів, що ринок досяг «дна», і очікуванням прийдешнього відновлення сектора. «Більшість інвесторів хотіло б придбати об'єкти, які вже генерують грошовий потік. Однак такі об'єкти зараз дорого оцінені власниками. Тому інтерес інвесторів може бути сфокусований на пошуку проектів, що перебувають на стадії будівництва. Проекти на самій ранній стадії девелопменту зараз, мабуть, менш цікаві », - пояснив« i »пан Романов.

«Ринок закритий для пасивних інвесторів. Просто купити і отримувати орендний дохід зараз не вийде, тому що готові об'єкти практично не пропонуються, принаймні, за прийнятною ціною. Зараз більшість об'єктів потрібно не тільки купити, але і добудувати, і здати », - заявляє Сергій Сергієнко, керуючий партнер CB Richard Ellis в Україні. За його словами, активність в основному спостерігається з боку місцевих гравців, які краще орієнтуються на українському ринку і здатні нести великі ризики. Проте не виключено, що іноземні компанії також активізуються в цьому році.

«Ми очікуємо зростання пропозиції на ринку в другому кварталі поточного року. Інтерес інвесторів до циклічних галузей, до яких належить і нерухомість, повертається, але великих угод за участю іноземного капіталу потрібно чекати ближче до кінця року », - додає Сергій Алексєєнко.

Аркадій Вершебенюк стверджує, що покупцями можуть виступити компанії, які вже є на ринку, придивлялися до об'єктів у минулому році і будуть набувати у нинішньому. «За нашими прогнозами, до кінця 2010 р. може відбутися від двох до п'яти інвестиційного продажу», - резюмує пан Вершебенюк.
www.business-realty.com.ua

 


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Система управления сайтом - Exipilis, Украина