Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Нотаріуси зобов'язані засвідчувати заповіти на нерухомість за відсутності кадастрового номера земельної ділянки


04.05.2010

Нотаріуси зобов'язані засвідчувати заповіти і видавати свідоцтва про спадщину на нерухоме майно навіть за відсутності кадастрового номера земельної ділянки, на якій знаходиться успадковані нерухомість, йдеться в листі Мін'юсту № 31-32/69 від 25 березня 2010 р., оприлюдненому на сайті Верховної Ради у вівторок .
«(...) Вважаємо, що відсутність кадастрового номера земельної ділянки не може бути підставою для відмови у видачі нотаріусами свідоцтв про право на спадщину на вищезгадані об'єкти нерухомого майна та в посвідченні заповітів », - зазначено в листі.
Розробці документа передували неодноразові звернення громадян та юридичних осіб щодо відмови нотаріусів у посвідченні заповітів і видачі свідоцтв про право на спадщину на житлові будинки, будівлі, споруди на підставі відсутності кадастрового номера земельної ділянки, на яких розташовані ці об'єкти.
Мін'юст зазначає, що згідно з положеннями частини третьої статті 56 закону України «Про нотаріат» при посвідченні заповіту від заповідача не вимагається подання доказів, які підтверджують його право на майно, яке заповідається.
Згідно з Цивільним кодексом України, до складу спадщини входять усі права та зобов'язання, які належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті, говориться в листі.
Такими правами та зобов'язаннями, зокрема, є зобов'язання спадкоємців на отримання кадастрового номера на земельну ділянку, на якій знаходиться успадковані нерухомість.
Так, згідно з нормами Цивільного кодексу, спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов'язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.
У той же час право власності на нерухоме майно виникає у спадкоємця з моменту державної реєстрації цього майна, відзначає Міністерство юстиції.
Згідно з Порядком присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам, затвердженого наказом Державного комітету по земельних ресурсах № 168 від 15 лютого 2010, для формування та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, який на момент набрання чинності даного наказу надано у власність (користування) і не має кадастрового номера, власник (користувач) такої земельної ділянки або уповноважена ним особа подає до територіального органу Держкомзему за місцем знаходження земельної ділянки заяву про присвоєння кадастрового номера.
ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА

 


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Разработка сайта - Exipilis, Украина