Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Новорічний подарунок від "Київміськбуду"


15.12.2009
12 грудня 2009 р напередодні Нового року «Київміськбуд» провів День відкритих дверей - одночасно на кількох масивах Осокорки -Північні , Позняки та Троєщині презентував перед майбутніми мешканцям-інвесторами, журналістами, громадськістю щойно зведені житлові будинки.
Гостей, як завше було багато. Щасливі обличчя майбутніх мешканців, не менш радісні й самі будівельники, велика кількість представників ЗМІ. Зацікавленість невипадкова - адже незважаючи на економічну кризу й обіцяний обвал ринку житла ця подія й справді неординарна.
Київміськбудівці задоволені - бо вкотре підтвердили свою надійність й вірність іміджу. В той час, коли в суспільстві криза довіри - від органів влади до всіх структур столична будівельна компанія залишається міцною бастилією втілення надій. Але пафосу ейфорії теж не було - ні офіційних виступів. ні рапортування про здобутки.
Криза далася взнаки - здобутки могли б бути набагато більшими. Але й пишатися є чим - десяток сучасних висотних красенів влилися гармонійно й міцно своїми надійними артеріями вкорінилися в організм столиці. То ж життя продовжується! .
- «Зробили, збудували, бо не могли інакше - коротко прокоментував перед журналістами президент Холдингової компанії «Київміськбуд», Герой України Петро Шилюк. - Й сподіваємося, що й надалі будуватимемо».
-Добудуємо Осокорки, Позняки, Троєщину - райони комплексної забудови. Їх переваги - простір для фантазії проектантів й дизайну, можливості сучасного планування й позбавлення від складнощів «врізання» в стару інфраструктуру.
Крім того, в Києві давно назріла необхідність реконструкції застарілого фонду - який вже є не тільки морально застарілим, некомфортним, а й нерідко техногенно небезпечним.(Он і досвід москвичів довів - вкладати величезні кошти в латання старого не тільки не доцільно, а й гіпотетично .злочинно. За наслідками, як кажуть)
То ж для того, аби будівельники могли зносити аварійні й безперспективні об'єкти, необхідно законодавчо затвердити й врегулювати обов'язковість й вмотивованість, як суспільну потребу, відселення їх мешканців. Прикро, але до цього часу не прийнято основоположного Закону про доступне житло, який би став не фіктивною декларацією, а справжньою стратегічною програмою держави Україна по забезпеченню своїх громадян житлом. В цьому і є, як місія, так й хліб для будівельної галузі України. То ж без допомоги законодавців нам не обійтися - лаконічно узагальнив свій коментар Петро Шилюк.
www.business-realty.com.ua
Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Вэб дизайн: Exipilis, Украина