Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

«Київміськбуд» напередодні Дня будівельника


05.08.2009

Ми вступили в рік 55-річчя нашої історії, яка є, одночасно, і літописом розвитку будівельної галузі в Україні, і водночас історією розбудови столиці України Києва.
Рік, що минув від минулого Дня будівельник , був надзвичайно складним.
Криза болюче вдарила по підприємствах будівельної галузі. Багато хто не втримався на ринку і пішов з нього, як за власної ініціативи, так і через непереборні обставини.
«Київміськбуд» втримався, вистояв, не втратив довіру до своєї діяльності з боку інвесторів та влади.
«Київміськбуд» не втратив жодного із підприємств, що входять до складу Компанії. Корпоративні зв'язки, взаємовиручка й дружба лише зміцніли. Всім складно, але жодне з наших підприємств не збанкрутіло, і не припинило своєї основної діяльності. На всіх підприємствах збережено дотримання соціальної політики, регулярну виплату заробітної плати. Збережено кадровий потенціал, робочу силу. Й до того, в дружну сімю підприємств Холдингу влилося ще три самодостатніх колективи.
«Київміськбуд» залишається ініціатором та фундатором напрямів розвитку будівництва, які з часом набувають ознак загальнодержавних програм. Ми першими з будівельних організацій передбачили загрозу кризи в будівельній галузі і були першими, хто звернув на це увагу влади і Уряду, на негативні тенденції, що складаються в ринковому просторі.
Ми ініціювали розроблення схеми державної підтримки добудови житлових будинків з високим ступенем будівельної готовності.
Не вина «Київміськбуду», що витрачено надмірний час на узгодження механізмів реалізації цієї антикризової програми. За цей час «Київміськбуд», завдяки впровадженню власних антикризових заходів, самотужки справився з добудовою будинків, включених Мінрегіонбудом до списку претендентів. Ця державна підтримка насамперед потрібна для самих інвесторів, підтриманні духу їхньої довіри. А для багатьох інших будівельних організацій та забудовників програма лишається єдиним шансом виправити своє ринкове становище. То ж можна впевнено говорити, що ми намагалися допомогли іншим і тим самим зробили велику і корисну справу для держави - ініціювали створення умов для збереження конкурентного ринкового середовища. Пишаємося тим, що завдяки надійності та стабільності столичних будівельників, прозорості й моральності їх стосунків з інвесторами тисячі громадян змогли поліпшити свої житлові умови, й безпосередньо розвивається будівельна галузь України. Сьогодні цей досвід поширено по всіх регіонах України.
Стабільно-працюючі компанії знайдуть всі ресурси аби добудувати такі будинки. Адже ситуація із ринком нерухомості й прогнози на майбутнє не зовсім втішні. Через призупинення багатьма компаніями будівництва житла його кількість різко зменшиться, й неминуче виникне дефіцит. Й тому чекати, що в майбутньому вартість будівництва зменшитися - означає тішити себе ілюзіями.
Саме тому внесок «Київміськбуду» в розвиток нових напрямів будівництва, наш інтелектуальний потенціал так високо оцінений Президентом України під час проведення ним виїзної наради з питань будівництва на об'єктах Компанії -житлового масиву Осокорки,6, яка відбулася на початку квітня. За його словами, що «Київміськбуд» був і залишається не тільки структурою, яка перебуває в постійному пошуку, працює відповідально, злагоджено, послідовна в своїх пропозиціях та наполеглива в їх реалізації, а й є генератором ідеї забезпечення українців сучасним доступним житлом.
Ми задіяли антикризові програми, і вони довели свою ефективність. Це насамперед, рішення про нові умови планування обсягів виконання, першочергове фінансування витрат на придбання матеріалів та виплату заробітної плати, а також впровадження програми лояльності для інвесторів Компанії. Ці та інші дії забезпечили виконання головного завдання для роботи організації в період кризи - ми можемо планувати стратегію діяльності. То ж в наших планах ще чимала задільна програма житлового будівництва на майбутнє.
Люди шукають тих, кому можна довіряти й хочуть отримати не лише гарантії на словах, а й реальне втілення. Саме тому першочергове завдання Компанії - конкретними пропозиціями зацікавити інвесторів, якнайкраще задовольнити всі його побажання - створити на будівельних майданчиках КУЛЬТ ІНВЕСТОРА. Бо насамперед - він замовник та майбутній власник, господар збудованого нами. Визначальний етап в історії Компанії - визначення «Київміськбуду» генеральним підрядником реконструкції НСК «Олімпійський». в зв'язку з проведенням Фіналу чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».
Вибір УЕФА, НСК «Олімпійський», Федерації Футболу України, Міністерства України у справах сім'і та молоді та спорту не випадковий. Адже тільки «Київміськбуд», флагман української будівельної індустрії, найпотужніша компанія структура, яка має понад півстолітній досвід будівництва й зберегла найуніверсальніші структурні підрозділи, галузеві комбінати - від проектних установ, виробників будівельних матеріалів, транспортних, до підземних й висотних , здатен осягнути той величезний комплекс надскладних робіт й завдань, які необхідні для вчасного й якісного зведення сучасного олімпійського комплексу. Це визнання нашої багаторічної роботи, це визнання нашої надійності та обов'язковості при виконанні доручених завдань. Визнання того, що сьогодні, серед вітчизняних будівельних організацій, лише «Київміськбуд» має організаційний, виробничий, промисловий та кадровий потенціал, який здатний мобілізуватись та виконати роботи такої складності у такий стислий термін якісно та надійно. Саме тому нам довіри збудувати новітній (небачений до цього в Україні) проект нового спортивного комплексу за проектом німецької фірми.
І в доказ цьому - з дня підписання угоди КМБ в три зміни почав демонтаж старої споруди НСК, в нелегких умовах здійснив його, провів прокладання нового сучасного - на рівні 21 століття колектора, забито майже тисячу паль, закладено складки першого ярусу, VIP-зони. Сподіваємося, що й справимося з встановленням покриття.
Особлива увага приділялася дотримання саме про державницького підходу - в час економічної скрути якомога будувати найоптимальніше між якістю, надійністю й економністю й здешевінням вартості проекту. Нелегко, але серед будівельних матеріалів й послугами вибиралося вітчизняне, надійне й найдешевше через жорстку систему тендерів та конкурсів. Всі роботи ведуться згідно із наміченим графіком.То ж сподіваємося, що в зазначений час Україна матиме сучасний спортивний комплекс. Ми збудували старий НСК, ми збудуємо новий.
Напередодні свого професійного свята Київміськбуд організовує об'їзд для представників ЗМІ - огляд об'єктів будівництва компанії- на масивах Осокорках, Позняки та Троєщині і реконструкції НСК «Олімпійського».
Від'їзд від ХК КМБ 06 серпня 2009 о 8-30 вул. Суворова, 4/6
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Система керування сайтом - Exipilis, Київ