Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Ikea йде з українського ринку


22.04.2010

Шведський меблевий гігант Ikea продав свої активи в Україні - два деревопереробних заводи та меблеву фабрику.

Ikea - найбільший світовий ритейлер домашніх меблів та один з найбільших її виробників. На сьогоднішній день група компаній Ikea є власником більш ніж 245 магазинів і супермаркетів у 24 країнах по всьому світу, не рахуючи магазинів, які управляються приватними франчайзерами.

«Ми продали наше виробництво в Україні, яке було зосереджено в Карпатському регіоні», - повідомила регіональний представник Ikea Фріда Мальмквіст. В Україні компанії належали лісопильне підприємство «Стен ЛТД» (смт Міжгір'я, Івано-Франківська обл.), меблева фабрика «Проза ЛТД» і підприємство «Карпати», яке займається розпилом лісу і виробництвом заготовок (обидва - смт Великий Бичків, Закарпатська обл .).

Українські підприємства Ikea були продані закордонним компаніям. Активи у Міжгір'ї купила датська лісопереробна компанія DDS. Два інших підприємства купує румунська Plimat.

Українські підприємства Ikea виробляли меблі для російського ринку. Продаж здійснювався через дочірнє підприємство Ikea - Swedwood International, що займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих на 36 фабриках і заводах лісопильних в різних країнах світу. Swedwood прийшла в Україну в 1995 році.

В Україні продовжує працювати торговий дім Ikea, який координує поставки меблів на експорт. Компанія буде і далі співпрацювати з українськими фабриками, які виробляють меблі для неї. «В основному вона поставляється на ринок Росії, - пояснює регіональний представник Фріда Мальмквіст. - Цей напрям ми плануємо розширювати ».

За її словами, Ikea також поки відмовилася від планів по виходу на ринок меблевого рітейлу України. Шведи заявляли про плани по виходу на український ринок ще на початку 2005-го. Перший торговий центр планувалося відкрити в Києві восени 2006 року, однак процес зупинився через проблеми з виділенням відповідних земельних ділянок. Компанія також володіє земельною ділянкою в Одесі, проте поки не анонсує дату початку будівництва торгового центру. При сприятливому розвитку подій Ikea була готова інвестувати в український ринок близько $ 2,5 млрд. «Ми, безумовно, спостерігаємо за ринком, але поки планів по відкриттю магазинів у нас немає. Хоча влада і декларує зміни у ставленні до інвесторів, але ще залишається дуже багато негативу », - пояснює Фріда Мальмквіст. Відзначимо, що не тільки в Україні умови ведення бізнесу визнані Ikea несприятливими. У середині минулого року компанія повідомила про тимчасове припинення інвестицій у російські проекти через «непередбачуваний характер адміністративних процедур у ряді регіонів Росії».
www.business-realty.com.ua

 


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Создание сайта - Exipilis, Украина