Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВыставкиВсе для коммерцииПолезная информацияРеалЭкспоО проектеКлассификация

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати офіс: 193 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 95 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 54 м2, $150000
16.02.18
Продати офіс: 140 м2, $150000
13.02.18
Продати магазин: 25 м2, $34900
13.12.17
Здати офіс: 58 м2, $1000
07.12.17
Продати окрема споруда: 525 м2, $1300000
07.12.17
Здати окрема будівля: 525 м2, $5000
07.12.17
Продати магазин: 42 м2, $548000
29.09.17
Здати офіс: 100 м2, $925
29.09.17
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

ІFС допомагає подолати фінансову кризу


18.06.2009
17 черУрфан Гулієв, Олена Волошина, Аснова-Холдинг, IFC, договірвня ІFС, підрозділ Групи Світового банку, підписав кредитну угоду на 12 мільйонів доларів США з ЗАТ «Аснова Холдинг» - провідною компанією у сфері постачання товарів широкого вжитку, складського та логістичного бізнесу в Україні. Ця інвестиція має на меті підтримати компанію та її структурні підрозділи в умовах фінансової кризи та сприятиме збереженню майже 2 300 робочих місць в Україні. Це вже третя угода компанії з «Аснова-Холдинг» (перша -2006 рік на 8 млн.доларів, друга -2008 рік на 50 млн. доларів).
ІFС надає пакет кредитного фінансування, щоб допомогти компанії запобігти розривам зв'язків у найважливіших ланках постачання товарів та системах дистрибуції, а також продовжити модернізацію складського обладнання і залишатись конкурентоздатним та надійним постачальником високоякісних послуг. Більше того, допомагаючи провідній українській компанії вистояти під час кризи, ця інвестиція сприятиме збереженню унікальних знань про особливості ринку та галузеві технології, які «Савсервіс Центр» накопичував впродовж 15 років.
Нинішня фінансова криза негативно вплинула на рівень доходів українських споживачів, тож нова інвестиція ІFС своєчасно надходить до сектору роздрібної торгівлі в Україні. Доступ до високоякісних дистрибуційних та логістичних послуг зменшить витрати як для постачальників, так і для продавців споживчих товарів, а відтак, зможе позитивно вплинути на ринок споживання.
«Ми високо цінуємо підтримку ІFС у нелегкий час економічних і фінансових викликів. Це також свідчить про схвалення нашої бізнес-моделі та напрямку стратегічного розвитку компанії," - сказав Урфан Гулієв, директор ЗАТ «Аснова Холдинг».
Пан Гулієв повідомив, що важко сьогодні залучити інвестиції, а IFC йде назустріч давнім партнерам в подоланні кризи. «Сьогодні ніхто не може спрогнозувати курс валюти, майбутнє ринку, «довгих» грошей немає і не скористатися цим кредитом у таких умовах гріх», - сказав пан Гулієв. Він вважає, що інвестиції повинні давати економічний ефект, підтримувати існуючий бізнес.
«Цей проект є важливим наступним кроком у наших довготривалих стосунках із компанією «Аснова Холдинг». Ця інвестиція допоможе компанії пережити кризу, вдосконалити ланцюги постачання споживчих товарів та сприятиме розвитку приватного сектору в Україні», - зазначила Олена Волошина, голова представництва IFC в Україні.
повідомила журналістам, що за звітний 2008 рік в Україну фінансовано 307 мдн.доларів. Пріоритетними галузями є фінансовий сектор, логістика, фінансування капіталу.
Найближчим часом компанія ІFС планує надати кошти на рекапіталізацію одному з регіональних банків.
IFC веде консультаційну роботу з майбутніми клієнтами, покращує бізнес-середовище (антикризовий закон у парламенті на розгляді), залучає кошти з інших країн
Довідка:
ІFС, член Групи Світового банку, створює можливості для людей подолати бідність та поліпшити життя. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, підтримуючи розвиток приватного сектору, мобілізуючи приватний капітал, а також надаючи компаніям і урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками. Загальна сума нових інвестиційних проектів ІFС у 2008 фінансовому році сягнула 16,2 мільярда доларів США, що на 34 відсотки більше обсягів попереднього року.
Станом на 31 грудня 2008 року, ІFС інвестувала близько 1,1 мільярда доларів США у 45 проектів в Україні. ІFС стрімко розширює свою інвестиційну програму, спрямовуючи кошти у фінансовий та аграрний сектори, індустрію будівельних матеріалів, роздрібну торгівлю та обслуговування, а також у енергетичну галузь та інфраструктуру.
ТзОВ «Савсервіс Центр» - приватна компанія, якою володіє ЗАТ «Аснова Холдинг», нинішній клієнт ІFС. Компанія є найбільшим дистрибутором продукції «Проктер енд Гембел», а також крупним оператором гуртового продажу товарів інших популярних міжнародних, регіональних та українських брендів у Києві та Західній Україні. Крім свого основного бізнесу, компанія також надає складські та логістичні послуги, а також послуги з проектування та будівництва складських приміщень для здачі в оренду.
Віктор Коваленко
www.business-realty.com.ua
Також до Вашої уваги:
Загородная жизнь: в два раза лучше и... дороже Что сдерживает развитие рынка загородной недвижимости? За что платят владельцы домов в коттеджных городках? Меморандум о развитии Киевской агломерации утвержден Куда будет развиваться Киев? Где будет строить "Киевгорстрой"? Особенности национального таунхауса Коттеджные городки Донецкой области Когда рынок недвижимости достигнет "дна"? Система «trade in» при покупке недвижимости в Украине

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Выставки    Все для коммерции    Полезная информация    РеалЭкспо    О проекте    Классификация
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Система управления сайтом - Exipilis, Украина