Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Українці спровокували бум на ринку будівельних матеріалів


16.04.2010

Через кризу українці масово ремонтують своє житло самі, чим викликали бум на ринку будівельних матеріалів, пише у свіжому випуску видання Корреспондент.

За даними видання, незважаючи на місячний вік, перший столичний гіпермаркет Praktiker великої європейської мережі формату "Зроби сам" не відчуває проблем з покупцями. Хвилі клієнтів прибувають на безкоштовних маршрутках від двох станцій метро практично безперервно - люди готуються до сезонних ремонтів.

Директор гіпермаркету Дмитро Жемеренко не приховує, що саме на такий ентузіазм і робила ставку його компанія, коли планувала запуск магазину. "Коли люди намагаються заощадити на переплату підрядникам і починають робити ремонти самостійно - це ідеальний час для таких магазинів, як наш", - упевнений він.

За даними інформаційно-аналітичного агентства ринку будматеріалів Personal Analytical Unit, зараз магазини класу "Зроби сам"  пропускають до 15 тисяч чоловік щодня, і кількість їх клієнтів постійно зростає. Секрет такого зростання, вважають експерти, у кризі - українці все більше прагнуть ремонтувати свої помешкання самостійно, і орієнтовані на таких клієнтів магазини стали Меккою для тисяч новоспечених виконробів.

Вся ця армія ремонтників, за даними PAU, тільки за один квартал 2010 року залишила в будівельних гіпермаркетах близько $ 2 млрд, що практично дорівнює їх роздрібних продажів за весь минулий кризовий рік. При цьому експерти ринку прогнозують, що навіть в умовах затяжного падіння обсягів капітального будівництва в Україні зростання в цьому сегменті продовжиться.

Натхненні такими перспективами, продавці додатково стимулюють свою клієнтуру, відкриваючи власні школи ремонтів - від майстер-класів, як в мережі супермаркетів Нова лінія, до телевізійних програм, запуск яких планують у Praktiker. Крім того, практично всі гіпермаркети є постійними спонсорами популярних тематичних онлайнових форумів, присвячених тому, як зробити ремонт власними руками.

За словами керівника проектів PAU Володимира Яримовського, близько 70% працюючих співвітчизників вважають за краще робити ремонт своїми силами. І їх число, відзначає він, зростає в кризу в геометричній прогресії - адже всі заощаджують, і першою витратною статтею, яка підпадає під скорочення, стали наймані працівники.

За даними PAU, за два останні роки кількість магазинів будматеріалів мережевого формату зросла майже вдвічі - з 500 до 900 пікселів. "Деякі з мереж сповільнили своє розширення в 2009 році і навіть хотіли закриватися, але зараз з новою силою кинулися освоювати торгові полігони країни", - говорить Яримовський.
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Веб дизайн: Exipilis, Київ