Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВыставкиВсе для коммерцииПолезная информацияРеалЭкспоО проектеКлассификация

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати магазин: 25 м2, $34900
13.12.17
Здати офіс: 58 м2, $1000
07.12.17
Продати окрема споруда: 525 м2, $1300000
07.12.17
Здати окрема будівля: 525 м2, $5000
07.12.17
Продати магазин: 42 м2, $548000
29.09.17
Здати офіс: 100 м2, $925
29.09.17
Продати ресторан: 75 м2, $150000
29.09.17
Здати магазин: 170 м2, $3500
29.09.17
Здати офіс: 105 м2, $1557
29.09.17
Здати магазин: 105 м2, $960
29.09.17
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ПЕРШОЮ ВИЙДЕ З КРИЗИ


26.03.2010

На такі думки налаштовує діяльність та заповзяття нового Міністра Мінрегіонбуду Володимира Яцуби та конкретні кроки міністерства щодо подолання кризи у будівельній галузі.
Зокрема, 19 березня відбулася нарада з розгляду питання фінансування житлового будівництва за участю голови Нацбанку,адміністрації Президента, Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики, народних депутатів України, представників будівельних асоціацій та підприємств, а сьогодні (26 березня) відбулась розширена нарада у Мінрегіонбуді «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації у будівельній галузі та розвиток житлового будівництва» під керівництвом Міністра Володимира Яцуби.
Заслухавши та обговоривши доповідь Міністра регіонального розвитку та будівництва України Яцуби Володимира Григоровича за участі народних депутатів України, керівників місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, органів державного нагляду та державної експертизи у будівництві, громадських організацій, будівельних підприємств та їх об'єднань, проектних, вишукувальних та науково-дослідних інститутів, підприємств будівельної індустрії та виробництва будівельних матеріалів, учасники розширеної наради прийняли низку рішень щодо стабілізації ситуації у будівельній галузі України та розвитку житлового будівництва.
З метою створення умов для реалізації конституційного права кожного громадянина України на житло, поліпшення забезпечення громадян житлом, зокрема, шляхом будівництва доступного житла, керуючись частинами першою та другою статті 47 і частиною другою статті 102 Конституції України учасники Наради прийняли за основу проект Указу «Про розгортання будівництва доступного житла в Україні», яким передбачено фінансування та видатки, скорочення строків та спрощення дозвільних процедур, відшкодування витрат забудовників. залучення для фінансування будівництва житла коштів інвесторів під державні гарантії; надання громадянам в якості державної підтримки земельних ділянок під будівництво доступного житла, забезпечених інженерною, транспортною та соціальною інфраструктурою; звільнення громадян від податку з доходів фізичних осіб на суму витрат, понесених на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.
Згідно з проектом планується усі небанківські державні фінансові установи, які залучають кошти у будівництво житла, підпорядкувати Мінрегіонбуду.
Новацією є проведення інвентаризації землі військових для спорудження на вільних ділянках житла для військовослужбовців.
Планується також створення при Мінрегіонбуді єдиної служби замовника будівництва житла за бюджетні кошти.
Мінрегіонбуд планує до 1 червня розробити регіональні програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки і для цього у бюджеті будуть виділені кошти на зведення доступного житла.
З цією метою держава планує надавати забудовникам під будівництво доступного житла земельні ділянки, забезпечені інженерною, транспортною та соціальною інфраструктурою, без проведення земельних торгів відповідно до статті 134 Земельного кодексу України, що унеможливить використання замовниками будівництва (забудовниками) земельних ділянок, які надані під будівництво доступного житла, для інших цілей.
Згідно Указу забудовників доступного житла звільнять від відрахувань на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до статті 27-1 Закону України "Про планування і забудову територій".
Віктор Коваленко www.business-realty.com.ua  
 Охороняється згідно закону. Посилання обов"язкове.


Також до Вашої уваги:
Загородная жизнь: в два раза лучше и... дороже Что сдерживает развитие рынка загородной недвижимости? За что платят владельцы домов в коттеджных городках? Меморандум о развитии Киевской агломерации утвержден Куда будет развиваться Киев? Где будет строить "Киевгорстрой"? Особенности национального таунхауса Коттеджные городки Донецкой области Когда рынок недвижимости достигнет "дна"? Система «trade in» при покупке недвижимости в Украине

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Выставки    Все для коммерции    Полезная информация    РеалЭкспо    О проекте    Классификация
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
CMS: Exipilis, Київ