Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Новий порядок проведення аукціонів при продажу земельних ділянок


13.05.2010

Новий порядок проведення торгів при продажу землі несільськогосподарського призначення державної або комунальної власності необхідний, щоб відповідати новим нормам Держбюджету-2010 р. Проте такий крок може призвести до нових судових розглядів.

У скандалі з порядком продажу землі несільгосппризначення може відбутися черговий виток розглядів. Згідно зі ст. 80 закону про Держбюджет на 2010 р., «до прийняття закону, який врегулює прядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної або комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах), продаж зазначених земельних ділянок несільськогосподарського призначення здійснюється в порядку, затвердженому Кабінетом міністрів України ».

«В останній раз, коли Кабмін урегулював порядок проведення земельних аукціонів своєю постановою № 394, останнє було визнано неконституційним через вимоги ст. 137 Земельного кодексу України щодо врегулювання порядку проведення земельних торгів на рівні закону. Крім того, про необхідність законодавчого (а не підзаконного) регулювання порядку проведення земельних торгів зазначено в низці рішень Конституційного суду », - нагадує Станіслав Герасименко, старший юрист адвокатської компанії Arzinger.

Так що можна прогнозувати, що уряду доведеться приймати новий порядок проведення земельних торгів, поки відповідний законопроект не буде проголосований у парламенті.

«З одного боку, з прийняттям закону про Держбюджет Кабмін на рівні закону наділений повноваженнями щодо врегулювання земельних торгів, з іншого - наявність таких повноважень не применшує того факту, що чинне законодавство вимагає регламентації порядку проведення земельних торгів на рівні закону (а не постанови уряду) .

У зв'язку з цим у разі прийняття Кабміном відповідного порядку проведення земельних торгів, не виключені судові розгляди щодо його конституційності. Останнє слово залишиться за КСУ », - вважає пан Герасименко.

Чи буде новий виток розглядів, прогнозувати складно. Але в уряді поки сподіваються, що він не виникне. «Зараз між президентом Віктором Януковичем і прем'єром Миколою Азаровим немає такого конфлікту, як між їхніми попередниками. Так що тут вето, швидше за все, не буде при прийнятті постанови. А якщо хтось і подасть до КСУ на предмет неконституційності документа, то коаліція теж на боці уряду », - пояснило джерело в Кабміні на правах анонімності.
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Веб-дизайн: Exipilis, Киев