Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВыставкиВсе для коммерцииПолезная информацияРеалЭкспоО проектеКлассификация

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати офіс: 193 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 95 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 54 м2, $150000
16.02.18
Продати офіс: 140 м2, $150000
13.02.18
Продати магазин: 25 м2, $34900
13.12.17
Здати офіс: 58 м2, $1000
07.12.17
Продати окрема споруда: 525 м2, $1300000
07.12.17
Здати окрема будівля: 525 м2, $5000
07.12.17
Продати магазин: 42 м2, $548000
29.09.17
Здати офіс: 100 м2, $925
29.09.17
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Будівельні компанії схвально оцінили рішення Уряду про початок антикризової програми в будівництві


07.08.2009

Будівельні компанії схвально оцінили рішення Кабінету Міністрів щодо старту антикризової програми Уряду у будівельній галузі, прийняті на останньому засіданні. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва Анатолій Беркута.
За його словами, будівельники вже давно чекали реального страту задекларованої програми про фінансування завершення будівництва об'єктів, що мають ступінь готовності більш як 70%.
„Керівники різних будівельних організацій уже сказали мені, що прийняті рішення - найкращий подарунок від Прем'єра до Дня будівельника", - зазначив Анатолій Беркута. - „Я відчуваю з настроїв, що в компаній з'явилася реальна надія на пожвавлення ринку".
На підтвердження своїх слів Анатолій Беркута продемонстрував листи від будівельних організацій до засобів масової інформації.
Зокрема, Всеукраїнське об'єднання підприємців „Нова формація" зазначає: „Це дозволить вже в поточному році не тільки забезпечити житлом соціально незахищених громадян, які десятками років очікували на своє житло, але й суттєво підтримати будівельну галузь...Забудовники з оптимізмом сприйняли таку новину, схвалюють дії Уряду, спрямовані на підтримку будівельної галузі в умовах світової фінансової кризи, і готові до подальшої співпраці".
Будівельна компанія „Шанс" з м. Олександрія (Кіровоградська обл.) у зверненні до ЗМІ зазначила: „Дії команди Прем'єра сколихнули суспільство, адже з'явилась можливість зробити реальні кроки для підтримки будівельної галузі, а найголовнішим є те, що викуплені державою квартири дістануться людям, які врешті матимуть свій куточок".
Чернігівська компанія „Княгиня Ярославна" у своєму листі висловлює готовність здати викуплені державою квартири вже до кінця поточного року: „Розуміючи, що квартири призначені соціально незахищеним верствам населення: інвалідам, багатодітним родинам, військовослужбовцям, звільненим у запас та у відставку тощо, ми хочемо запевнити Уряд, що ці сім'ї святкуватимуть новосілля у впорядкованих, готових до проживання оселях".
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Загородная жизнь: в два раза лучше и... дороже Что сдерживает развитие рынка загородной недвижимости? За что платят владельцы домов в коттеджных городках? Меморандум о развитии Киевской агломерации утвержден Куда будет развиваться Киев? Где будет строить "Киевгорстрой"? Особенности национального таунхауса Коттеджные городки Донецкой области Когда рынок недвижимости достигнет "дна"? Система «trade in» при покупке недвижимости в Украине

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Выставки    Все для коммерции    Полезная информация    РеалЭкспо    О проекте    Классификация
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Веб-дизайн: Exipilis, Україна