Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Будівельні компанії схвально оцінили рішення Уряду про початок антикризової програми в будівництві


07.08.2009

Будівельні компанії схвально оцінили рішення Кабінету Міністрів щодо старту антикризової програми Уряду у будівельній галузі, прийняті на останньому засіданні. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку і будівництва Анатолій Беркута.
За його словами, будівельники вже давно чекали реального страту задекларованої програми про фінансування завершення будівництва об'єктів, що мають ступінь готовності більш як 70%.
„Керівники різних будівельних організацій уже сказали мені, що прийняті рішення - найкращий подарунок від Прем'єра до Дня будівельника", - зазначив Анатолій Беркута. - „Я відчуваю з настроїв, що в компаній з'явилася реальна надія на пожвавлення ринку".
На підтвердження своїх слів Анатолій Беркута продемонстрував листи від будівельних організацій до засобів масової інформації.
Зокрема, Всеукраїнське об'єднання підприємців „Нова формація" зазначає: „Це дозволить вже в поточному році не тільки забезпечити житлом соціально незахищених громадян, які десятками років очікували на своє житло, але й суттєво підтримати будівельну галузь...Забудовники з оптимізмом сприйняли таку новину, схвалюють дії Уряду, спрямовані на підтримку будівельної галузі в умовах світової фінансової кризи, і готові до подальшої співпраці".
Будівельна компанія „Шанс" з м. Олександрія (Кіровоградська обл.) у зверненні до ЗМІ зазначила: „Дії команди Прем'єра сколихнули суспільство, адже з'явилась можливість зробити реальні кроки для підтримки будівельної галузі, а найголовнішим є те, що викуплені державою квартири дістануться людям, які врешті матимуть свій куточок".
Чернігівська компанія „Княгиня Ярославна" у своєму листі висловлює готовність здати викуплені державою квартири вже до кінця поточного року: „Розуміючи, що квартири призначені соціально незахищеним верствам населення: інвалідам, багатодітним родинам, військовослужбовцям, звільненим у запас та у відставку тощо, ми хочемо запевнити Уряд, що ці сім'ї святкуватимуть новосілля у впорядкованих, готових до проживання оселях".
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Дизайн сайта - Exipilis, Киев