Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

ЄВРО-2012 під загрозою?


17.04.2009
17 квітня на "СпортОбозі" відбулась прес-конференція директора Координаційного бюро з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 з футболу Іллі Шевляка на тему: "Підготовка України до Євро-2012: стан регіонів"

-Говорячи про результати візиту Мішеля Платіні до України, насамперед, хотів би зазначити, що це не був візит, спрямований на вибір українських міст, які мають приймати матчі Чемпіонату. Це загальний розгляд готовності інфраструктури і ходу підготовки міст-кандидатів до проведення Чемпіонату.
Рішення по відбору українських міст буде прийняте на засіданні виконкому, яке відбудеться 12-13 травня у Бухаресті.

Дніпропетровськ. Перший стадіон, який введено в експлуатацію 14 вересня минулого року. Стадіон, який має біля 31 тисячі місць для глядачів. Є одна проблема з цим стадіоном - він неповністю відповідає вимогам УЄФА, що стосується чистої місткості. На сьогоднішній день вона становить 27500. Проектна команда підготувала конкретні пропозиції по вирішенню цієї проблеми. Мова йде про звуження кількості місць за воротами, і тим самим проблема буде вирішена вже протягом цього року. Також є одна проблема, яка пов'язана з прилеглою територією щодо необхідності розміщення функціональних зон, що також є однією з вимог УЄФА. Ця проблема так само вирішується міською владою. Мова йде про передачу відповідної території від управління Міністерства оборони до міської влади.

Донецьк. Стадіон має бути введений в експлуатацію вже 8 серпня цього року. Стадіон місткістю більше 50 тисяч. Стадіон, який може приймати і групові, і півфінальні матчі. Проблем з стадіоном немає - він повністю відповідає всім вимогам УЄФА. Є одне питання, що стосується управління стадіоном, його експлуатаціїєю. Пропозиції проектної команди подані, вони враховані експертами УЄФА. В цілому протягом цього року вже відбулось понад десять візитів експертів УЄФА, які постійно дають оцінку готовності кожного стадіону і відповідності всім вимогам УЄФА.
Є певна позитивна динаміка в оцінці кожного стадіону. Я сподіваюсь, в останньому звіті УЄФА буде відображений факт того, що в нас не буде жодного стадіону, який знаходиться в зоні високого ризику. Більша частина стадіонів вже зменшила категорію ризику - це стосується і Одеського стадіону, і НСК «Олімпійський».

Львів. Однією з основних проблем була затримка по виконанню графіка. Вона становила біля двох місяців. На сьогоднішній день генеральним підрядником здійснюються роботи, які по суті вже надолужили попередньо встановлений графік у жовтні місяці, і він відбувається відповідно до встановлених строків, ці строки погоджені з експертами УЄФА. Ще одна проблема, яка була із стадіоном у місті Львові - передача авторських прав на проект самого стадіону від компанії Alpine Bau GmbH. На сьогоднішній день питання попередньо врегульоване - 19 квітня очікується підписання відповідної угоди про проплату цього проекту між міською владою і компанією Alpine Bau.

Одеса. На сьогоднішній день будівельні роботи здійснюються відповідно до графіку. Одна з причин, яка була дуже важливою для дотримання цього графіку, - передача стадіону «Спартак» від міської влади на орендних умовах до ФК «Чорноморець». Це питання вирішене минулого місяця. Таким чином, «Чорноморець» може проводити матчі на стадіоні «Спартак», а безпосередньо на стадіоні «Чорноморець» проводяться всі будівельні роботи.

Харків. Роботи проходять із випередженням графіку. Вже на кінець цього року очікується, що стадіон буде введений в експлуатацію. Є деякі питання, пов'язані із евакуацією і часом наповнення стадіону. Відповідно до вимог УЄФА, час евакуації має становити до 8 хвилин, час наповнення -протягом години. Проектні рішення запропоновані через додаткове встановлення турнікетів і вирішення питання по евакуації.

Київ. НСК «Олімпійський» - ключова спортивна арена. Всі будівельні роботи виконуються відповідно до графіку. На сьогоднішній день фінансування становить біля 12% від загальної вартості самого проекту. Вартість проекту затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів і становить 2 мільярди 144 мільйони гривень. З цієї суми 12% профінансовано за період 2008 і початок 2009 року. Відповідне фінансування, яке мало бути передбачене на ці місяці, виділене і спрямоване на Міністерство спорту, яке відповідає за підготовку НСК «Олімпійського». НСК «Олімпійський» буде готовий і введений в експлуатацію в червні 2011 року.

"Підсумовуючи готовність стадіонів, я можу сказати, що на сьогоднішній день у нас немає особливих проблем по підготовці спортивної інфраструктури. Найбільше питання, яке має бути зосереджене сьогодні у підготовці до Євро, - це саме готельна інфраструктура, на що безпосередньо звертали увагу і експерти УЄФА. Тут важливим моментом є відповідальність міської влади, і ми дуже сподіваємося на те, що міська влада приймаючих міст докладе максимум зусиль для того, щоб виконати ті умови, які встановлені до кожного приймаючого міста", -сказав пан Шевляк

- Чи можуть готелі стати перешкодою для проведення Євро в Україні?
-
 Чесно кажучи, так. Це одне з ключових питань. Сьогодні підготовка готельної інфраструктури є ключовим питанням. Тут є важливою відповідальність кожного міністра, надання відповідного сприяння до підготовки готелів. По кожному місту, в залежності від чистої місткості стадіону, передбачаються конкретні вимоги по наданню номерного фонду як п'яти, чотирьох і тризіркових. Проблема готельної інфраструктури стосується всієї України, всіх приймаючих міст. Найбільш проблемним питанням підготовки готелів є Донецьк, Дніпропетровськ, Харків. Тут дуже важливо те, що ті графіки, які ми маємо на сьогодні, передбачають, що більшість готелів буде введено в експлуатацію в 2011 році. Тому на сьогоднішній день ми по суті знаходимося в зоні високого ризику. На сьогоднішній день по кожному мусті є два ключових питання: готельна інфраструктура і готовність аеропорту забезпечити відповідну пропускну здатність.
Якщо говорити про Львів, питання з готельною інфраструктурою в принципі більш-менш вирішується з урахуванням інфраструктури міста Трускавець і Моршин, де є необхідний рівень п'яти і чотиризіркових готелів.
Що стосується аеропорту - є серйозні питання, є певна затримка у виконанні будівельних робіт, але я сподіваюся, що ця проблема вже врегульована, оскільки розпочата реконструкція злітно-посадкової смуги, і цей графік буде так само надолужено і ми будемо готові забезпечити пропускну здатність.
www.business-realty.com.ua


Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Розробка сайту - Exipilis, Україна