Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

ВРЯТУЙТЕ ВАШІ КОШТИ ВІД ІНФЛЯЦІЇ


15.04.2009
15 квітня відбулася презентація нової стратегії Інвестиційного фонду «Універсальний», про що було оголошено на прес-конференції в інформаційній агенції «Укрінформ».
Інвестиційний фонд «Універсальний» було започатковано 2007 року. Його активна діяльність розпочалася в жовтні 2008 року під управлінням КУА «Універсальна».
Нова стратегія фонду полягає в зміні пріоритетних напрямків діяльності. Це стосується інвестування в об'єкти промислової та житлової нерухомості, вартість якої, виходячи з реалій світової фінансової кризи, суттєво знижена. Незважаючи на будь-які коливання на фондовому ринку, інвестор фонду «Універсальний» залишається фінансово захищеним, тому що його інвестиція перераховується в «тверду» валюту - квадратні метри. Експертні оцінки передбачають початок підйому ринку нерухомості на третій квартал 2009 року. Відповідно, гроші вкладників почнуть працювати вже зараз, на противагу інфляційним процесам.
КУА «Універсальна» входить до фінансово-промислової групи, в складі якої такі знані на вітчизняному та міжнародному ринках компанії, як ВАТ «Галнафтогаз» (власник мережі автозаправок ОККО), Концерн «Хлібпром», страхова компанія «Універсальна», лізингова компанія «Універсальна», група компаній будівельного напрямку, об'єднаних в UDC Holding, та багато інших.
Фінансова криза торкнулася фондового ринку раніше, ніж інших секторів економіки України. Незважаючи на це, Інвестиційний фонд «Універсальний» гнучко змінював тактичні завдання під тиском реалій економічної ситуації. Саме це викликало довіру вкладників: вони продовжували довіряти фонду свої заощадження, диверсифікуючи їх відносно банківських та інших вкладень. Вартість чистих активів фонду на кінець лютого цього року становила вже більше 13 мільйонів гривень. Позитивна динаміка з моменту входження фонду під управління КУА «Універсальна» становить 11 мільйонів гривень. Саме тому, згідно розрахунків найбільших спеціалізованих інтернет-порталів України Investfunds та FundMarket, фонд увійшов до десятки найдохідніших в Україні.
Сьогодні можна констатувати: реальний рівень інфляції в Україні є значно більшим за дохідність банківських депозитів, а низький рівень довіри до банківських установ помножується на реальну відсутність інструментів, здатних надати людям можливість зберегти свої заощадження та примножити їх. Разом з тим, дохідність фонду значно перевищила дохідність банківських депозитів, навіть виходячи з докризових показників: сьогодні вона досягла 36% річних.
Під впливом кон'юнктури ринку було прийнято рішення про зміну інвестиційної стратегії Фонду. Аналітиками КУА «Універсальна» найбільш привабливою інвестиційною альтернативою було визначено «обвалену» нерухомість - як житлову, так і комерційну. Такі інвестиції дадуть можливість пересічним вкладникам не лише врятувати свої вільні кошти від впливу інфляції, а й примусити їх працювати, примножити за досить короткий період. Вартість нерухомості на даний момент є суттєво заниженою відносно її реальної ринкової ціни. Цей чинник є основною відправною точкою в нових стратегічних планах фонду. Інвестування в об'єкт із значно заниженою вартістю призведе до значного зростання прибутків, коли ринок нерухомості почне оживати.
Аналітиками КУА «Універсальна» було розраховано, що інвестування в нерухомість не несе в собі втрат купівельної спроможності інвестованої суми. Іншими словами, знецінення коштів не відбувається, оскільки вклади перераховуються в більш «тверду» валюту - квадратні метри нерухомості. Враховуючи очікуване зростання цін на нерухомість найближчим часом, математика прибутковості є очевидною.
Роблячи екскурс в недалеке минуле, можна сказати, що ще вчора, на стрімкому зростанні цін на нерухомість заробляли переважною мірою спекулянти, які мали на момент інвестування чималий стартовий капітал. Розвиток (лібералізація) законодавства в напрямку вдосконалення фінансових інститутів надав можливість одержання прибутку від будь-яких, навіть невеликих інвестицій.
Іншими словами, нашими інвесторами можуть бути люди з незначними статками.
Згідно вимог законодавства, схема інвестування є максимально прозорою. Співробітниками КУА «Універсальна» було розроблено систему відкритого розрахунку дохідності інвестицій, яка незабаром почне працювати у вигляді калькулятора на Інтернет-сайті фонду www.unifund.com.ua Скориставшись цією послугою, кожен вкладник зможе в будь-який момент визначити дохідність власного пакету акцій.
Завершення діяльності Фонду відбудеться у травні 2013 року (можливість викупу акцій достроково, за бажанням клієнта, також передбачена).
Одним із ноу-хау фонду є можливість інвестування не лише коштами, а й будівельними матеріалами, іншою нерухомістю, будівельною технікою тощо.
На запитання журналістів відповідали Голова Інвестиційної Ради Фонду «Універсальний» Леонід Богданов, голова правління КУА «Універсальна» Володимир Гринів та фінансовий директор КУА «Універсальна» Богдан Тріль.
www.business-realty.com.ua
Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Вэб дизайн: Exipilis, Украина