Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВыставкиВсе для коммерцииПолезная информацияРеалЭкспоО проектеКлассификация

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати офіс: 193 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 95 м2, $600/м2
16.02.18
Продати магазин: 54 м2, $150000
16.02.18
Продати офіс: 140 м2, $150000
13.02.18
Продати магазин: 25 м2, $34900
13.12.17
Здати офіс: 58 м2, $1000
07.12.17
Продати окрема споруда: 525 м2, $1300000
07.12.17
Здати окрема будівля: 525 м2, $5000
07.12.17
Продати магазин: 42 м2, $548000
29.09.17
Здати офіс: 100 м2, $925
29.09.17
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

МІСЦЕ УКРАЇНИ НА ІНВЕСТИЦІЙНОМУ РИНКУ


29.03.2009
Така тема «круглого столу», організатором якого виступив Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності та Громадянська ініціатива «Антикризовий союз України».
Метою його був експертний діалог між учасниками заходу, результати якого будуть скеровані на поліпшення інвестиційної прибавливості України у середньотерміновій перспективі.
На «круглому столі» йшла мова про реальне становище із залученням інвестицій в економіку країни; про проблеми законодавчого регулювання інвестиційної діяльності; шляхи поліпшення інвестиційної прибавливості України.
Учасники заходів вважають, що існуючий стан речей із залученням іноземних інвестицій до економіки України є виключно незадовільним не лише через невисоку кількість залучених прямих іноземних інвестицій, але й через структуру останніх. Сьогодні логічно було б говорити не про суми залучених коштів у той чи інший рік, а про конкретні компанії, що прийшли на вітчизняний ринок, про те як їхнє виробництво змінило структуру економіки України і наскільки від цього змінилось зовнішньо-торгівельне сальдо. У такому вимірі існуючі показники є надзвичайно скромними.
Таке становище є прямим наслідком відсутності чіткої державної стратегії щодо ПП і не лише як до процесу залучення капіталу, а, насамперед, з точки зору розширення наявної номенклатури промислового виробництва в Україні.
Олександр Данилюк - керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності вважає, що в основу розробки такої стратегії має лягти усвідомлення того, що іноземний інвестор, який розпочав в Україні власне виробництво - є українським товаровиробником.
Визначаючи стратегічні напрямки залучення ПП Україна мусить керуватись трьома принципами:
максимально сприяти виробництву товарів та послуг, на які існує стабільний попит на внутрішньому ринку і які сьогодні в Україні не виробляються;
всебічна підтримка експортно-орієнтованих інвесторів;
чітке визначення та стимулювання стратегічних напрямків промислового виробництва, що є необхідним з точки зору питань національної безпеки.
Для того, щоб завтра Україна змогла запропонувати світові нові технологічні розробки, нам сьогодні необхідно дати нашим спеціалістам можливість працювати з передовими іноземними технологіями.
Учасники «круглого столу» переконані, що ефективне законодавче регулювання інвестиційної діяльності необхідно починати саме з розробки та прийняття державної стратегії залучення ПП. Сьогодні ж держава взагалі не виділяє в окремий напрямок роботу із залучення прямих іноземних інвестицій. Це ставить Україну у виключно невигідні умови порівняно з іншими гравцями інвестиційного ринку, зокрема, стосовно Росії, яка є нашим прямим регіональним конкурентом.
Нормативно-правові акти, які прийматимуться на основі такої стратегії, мають розроблятися спеціалізованими державними інституціями - окремим департаментом «Укрзовнішінвесту», профільним Комітетом чи, принаймні, підкомітетом ВРУ (які ще вимагають створення)
При розробці таких документів необхідно орієнтуватись, у першу чергу, на вимоги та потреби тих потенційних інвесторів, у залученні яких України є стратегічно зацікавленою.
Президент асоціації «ProInvest» Петро Кошуков однією з головних проблем на шляху іноземного інвестора в Україну є відсутність готових промислових ділянок чи цілих промислових зон з готовою технічною документацією, підведеною інфраструктурою та необхідними майновими документами. Наявність цих факторів максимально скорочувала б інвестору час, необхідний для запуску виробництва.
Світова практика передбачає, що держава власним коштом мусить забезпечувати наявність таких передумов. Оскільки сьогодні немає необхідних фінансових ресурсів на ці потреби, держава могла б узяти на себе зобов'язання по відшкодуванню витрат інвесторів на розвиток інфраструктури та навчання персоналу шляхом надання значних податкових пільг, що покривали б витрачені кошти.
Андрій Бондаренко - співкоординатор Громадянської ініціативи «Антикризовий союз України» вважає, що імідж та інвестиційна привабливість країни напряму залежать від вище перелічених факторів та принципів соціального партнерства між владою та опозицією. У випадку з Україною також, нажаль, від принципів соціального партнерства між гілками влади.
Водночас мусимо зазначити необхідність формування та чіткого дотримання єдиної інформаційної політики, скерованої на всебічну підтримку виключно позитивного іміджу держави як надійного політичного та економічного партнера.
З цією метою логічним виглядає створення Єдиного Державного інформаційного центру, що методично здійснював би вигідне позиціонування України та керівників її органів державної влади на світовій арені.
Віктор Коваленко
www.business-realty.com.ua  
Також до Вашої уваги:
Загородная жизнь: в два раза лучше и... дороже Что сдерживает развитие рынка загородной недвижимости? За что платят владельцы домов в коттеджных городках? Меморандум о развитии Киевской агломерации утвержден Куда будет развиваться Киев? Где будет строить "Киевгорстрой"? Особенности национального таунхауса Коттеджные городки Донецкой области Когда рынок недвижимости достигнет "дна"? Система «trade in» при покупке недвижимости в Украине

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Выставки    Все для коммерции    Полезная информация    РеалЭкспо    О проекте    Классификация
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
CMS: Exipilis, Украина