Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

Україно-іракська співпраця в будівельній сфері


29.03.2009
Така тема прес-конференції, яка відбулася 25 березня в УБА.
На прес-конференції Лев Парцхаладзе, Голова ради директорів Української будівельної асоціації розповів про деталі співпраці двох країн, про можливості, які Ірак пропонує українським будівельникам та виробникам будматеріалів, про роль Української Будівельної Асоціації у відносинах двох країн.

Українська делегація на запрошення Асоціації будівельників Курдистану з 27 лютого по 4 березня 2009 року відвідала місто Ербіль - столицю Курдистану (Ірак). Поїздка була підтримана Міністерством регіонального розвитку та будівництва України.
До складу делегації увійшли: Голова Ради директорів УБА, керівники компаній «ГЕРЦ», «Київметробуд», «Авантаж», «Спектр», «АТЛАС», «Укрмонтажспецбуд», «Альтис-Холдинг» та керівник Українсько-іракського центру економіки і девелопменту.
Метою візиту було обговорення можливостей участі українських будівельних компаній у відбудові об'єктів у Курдистані та постачання вітчизняних будівельних матеріалів до Іраку.
Під час візиту проведені зустрічі з мером та заступником мера з будівництва міста Ербіль, головою Торгово-промислової палати Курдистану, головою Тендерної палати, міністрами дев'яти міністерств, провідними будівельними компаніями - членами КСУ, інвесторами та забудовниками.
Іракською стороною було надано на розгляд українських компаній перелік об'єктів будівництва на загальну суму 1 млрд. 172 млн. 817 тис. дол. США
Результатом візиту стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між двом країнами, а також визначено Українську будівельну асоціацію основним координатором економічної Україно-іракської співпраці в галузі будівництва та постачання будівельних матеріалів.
На сьогодні УБА складає список українських будівельних та девелоперських компаній, виробників будматеріалів, які висловили своє зацікавлення у співпраці з Іраком, та збирає конкретні пропозиції щодо роботи.
Самі Ш Алі, директор Українсько-іракського центру економічного розвитку розповів, що Ірак у 2008 році купував українські будівельні матеріали на сотні мільйонів доларів не з «перших рук», а через посередників з інших країн. Підписання меморандуму про співпрацю дозволить українським будівельним компаніям активізувати роботу, отримати робочі місця та залучити кошти, які можна буде спрямувати на добудову об'єктів в Україні.
Віктор Коваленко
www.business-realty.com.ua

Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Вэб-дизайн: Exipilis, Киев