Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

ЧИ ВИРІШИТЬ НОВИЙ ЗАКОН ПРОБЛЕМИ БУДІВЕЛЬНИКІВ ТА ІНВЕСТОРІВ?


27.01.2009
Так звучала тема євродебатів, які відбулися 27 січня у готелі «Опера» завдяки зусиллям Європейської Бізнес Асоціації та Української будівельної асоціації.
Дискусія була присвячена розгляду Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" за N 800-VI від 25.12. 08, який спрямований на подолання кризових явищ у будівельній галузі та регулювання правовідносин, що виникають у зв`язку з будівництвом житла.
Так, долати кризові явища у будівництві будуть шляхом викупу в забудовників нереалізованого житла, надання громадянам держпідтримки на будівництво (придбання) житла, надання пільгових кредитів фіз- та юрособам, викупу державою у кредиторів іпотечних кредитів, отриманих фізособами на будівництво (придбання) житла, та інш.
Підтримувати будівельну галузь та житлове будівництво будуть за допомогою пільгових кредитів для забудовників. Такі кредити надаватимуть кредитно-фінансові установи під заставу цінних паперів, майнових прав та інших активів.
Крім цього, передбачається державна підтримка будівництва доступного житла, яка полягає у сплаті державою 30 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або наданні пільгового іпотечного житлового кредиту в уповноваженому банку.
Закон вступив у силу 14.01.2009 року.
У законі визначені основні джерела фінансування заходів, які передбачені ним. Це, зокрема, кошти держбюджету, кошти Стабілізаційного фонду, кошти місцевих бюджетів, а також інвестиції фізичних та юридичних осіб. Крім того, законом передбачається, що до 1 січня 2012 року кредитно-фінансові установи здійснюють пільгове кредитування суб'єктів господарської діяльності для будівництва житла та інших об'єктів будівництва під заставу цінних паперів, майнових прав та інших активів.
У дебатах прийняли участь Анатолій Беркута, Перший заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України.
У своєму виступі Анатолій Всеволодович навів конкретні цифри та факти, які свідчать про зниження інвестицій у будівельну галузь, про нестачу коштів, про темпи будівництва і зокрема житла в умовах кризи.
«На сьогодні розглянуто через інвестекспертизу 47 тис. проектів на 61 млрд. грн. з 26 регіонів, які чекають на інвестора. Новий Закон полегшує процедури дозвільні і дає можливість при наявності коштів приступати до будівництва вже зараз. Для цього є підгрунтя у нормативній базі.»
Пан Беркута повідомив, що 26 січня на нараді у Прем»єр-міністра було створену комісію під керівництвом Мінрегіонбуду, Ощадбанку, Укрексімбанку, Мінекономіки, Держкомфінпослуг, пред якою поставлено завдання у 2-тижневий термін передати на затвердження перелік об»єктів житлового будівництва, які мають готовність більш ніж 70%, але вкладені кошти у конкретний будинок мають бути підтверджені відповідними документами. За попередніми даними таких об»єктів може бути на 14 млрд. грн.
Юрій Сербін, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики сказав:
«Щоб запрацював Закон, потрібно Мінрегіонбуду та Кабміну прийняти ще низку підзаконних актів, потрібно змінити порядок фінансування ДІУ, відновити іпотеку, направити державні кошти на розвиток галузі. Нам потрібні реальні інвестиції під державні гарантії та ринки збуту.
На первинному ринку продавати ничже собівартості ніхто не буде і без коштів майбутніх покупців житла закон буде лише на папері».
Лев Парцхаладзе, Голова ради директорів Української будівельної асоціації (УБА), Голова ради директорів компанії «XXI Век» у своєму виступі сказав, що будь-який закон не ідеальний і, головне, щоб відновилося фінансування, унормувався курс долара і Кабмін та Антикризовий комітет жорстко контролювали дії та витрати.
Володимир Яцуба, народний депутат України, Голова підкомітету Комітету ВРУ з питань будівництва занепоєний зупиненням підприємств по виробництву будівельних матеріалів та здорожчанням будівельних матеріалів. Він закликав Мінрегіонбуд переглянути маржу забудовників і зароблені ними раніше кошти пустити на завершення будівництва об»єктів.
«Лише потужні компанії з прозорими схемами, наявністю коштів можуть вижити в умовах кризи. Закон цей прийнято запізно.»
Олег Альошин, Голова Комітету з нерухомості ЄБА, партнер компанії "Василь Кисіль та партнери" відмітив, що будівництво - це соціально-напружена галузь і потрібно виважено підходити до прийняття пакету антикризових законів, зокрема, про регулювання державної реєстрації угод, обов»язкового страхування майнових ризиків, облігаційних схем.
Головними учасниками Дебатів будуть представники Верховної Ради України, Уряду, профільних державних установ, експерти, представники дипломатичного корпусу та бізнесу, громадських організацій та ЗМІ.
Віктор Коваленко
www.business-realty.com.ua  
Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Вэб-дизайн: Exipilis, Киев