Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Продати підвал: 167 м2, $53000
14.05.19
Здати аптека: 53 м2, $1000
05.02.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

Головна / Статьи 

Статьи

Производственная недвижимостьГостиничная недвижимостьОфисная недвижимостьСкладская недвижимостьТорговая недвижимостьРекреационная недвижимостьЗемля под коммерческую недвижимостьКоммерческая недвижимость КиеваКоммерческая недвижимость УкраиныИнвестиции в коммерческую недвижимость

УБА занепокоєне ситуацією на ринку


02.10.2008
Провідні девелоперські і будівельні фірми України, які є членами Української Будівельної Асоціації (УБА), занепокоєні соціально-економічною ситуацією у державі і тими небезпечними явищами, які останнім часом стали помітні у будівельній галузі, а також негативною динамікою у будівництві житла. Ситуація у будівельній галузі стає нестабільною, і це у підсумку може спричинити загальноекономічну кризу в Україні, - вважають провідні гравці будівельного ринку.
Водночас, члени УБА не хочуть спостерігати за негативними тенденціями у галузі, і звертаються до керівників Української Держави з низкою пропозицій, що їх викладено у відкритому листі до Президента і прем‘єр-міністра України. Серед іншого, УБА пропонує об‘єднати зусилля усіх будівельних компаній і Національного банку України для корегування грошово-кредитної і валютно-курсової політики НБУ для підтримки системи іпотечного кредитування будівництва.
УБА також виступає із наступними законодавчими ініціативами:
1) Для зниження цін на житло - розглянути можливість тимчасово звільнити від податку (ПДВ) фізичних осіб при купівлі житла від забудовника. Для цього необхідно ухвалити зміни до Закону України «Про податок на додану вартість».
2) З метою спрощення фінансово-кредитних механізмів фінансування будівельних робіт, і зменшення собівартості будівництва - ухвалити зміни до Закону України «Про інвестиційну діяльність».
3) Також необхідно ухвалити низку законопроектів, враховуючи пропозиції та рекомендації УБА, серед яких - проект закону «Про внесення змін до законодавства України з питань спрощення дозвільних процедур у будівництві», Містобудівного кодексу.
У разі, якщо не вдасться подолати негативні тенденції на ринку будівництва, під загрозою зриву опиняться державні програми з будівництва доступного житла, мостів і доріг, вкрай незадовільною буде ситуація з побудовою готелів, об‘єктів туристичної і розважальної інфраструктури, що у підсумку призведе до гальмування розвитку держави. Також існує ризик негативного міжнародного резонансу, серед іншого, у процесі підготовки до проведення Україною фінальної частини ЄВРО-2012, - вважають керівники УБА і потужних девелоперських і будівельних компаній України.
У прес-конференції прийняли участь Голова ради директорів УБА Лев Парцхаладзе («ХХІ століття»), член ради директорів Дмитро Буряк (DeVision), Заступники Голови ради директорів Мілан Паєвич («Слав-інвест»), Олександр Глімбовський («Альтіс-Холдинг»), керівники регіональних представництв УБА Олександр Ротов (компанія «Герц», м.Донецьк), Анатолій Денисенко (компанія «Авантаж», м.Харків).
www.business-realty.com.ua
Також до Вашої уваги:
Новые объекты построят в Киевской области к "Евро-2012" Финмониторинг намерений о сделках с недвижимостью противоречит законодательству Янукович: Украина вошла в график подготовки к Евро-2012, но мы не расслабляемся Вместо СЭЗ в Крыму будет нулевая ставка налога на прибыль для гостиниц «Степрейсинг Тим» планирует построить в АРК гоночный комплекс стоимостью $200 млн. Харьков раньше Борисполя откроет новый терминал к Евро-2012 Градсовет Минрегионстроя взял за основу концепцию генплана Киева до 2025 года Отшвартовка оставшихся «плавучих ресторанов» с набережной Днепра возможно Посольство Казахстана объявило конкурс на строительство в Киеве здания посольства Закон о землях энергетики противоречит отдельным нормам действующего законодательства

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Создание сайта - Exipilis, Киев