Портал комерційної нерухомості Мапа сайту "Портал комерційної нерухомості"
ГоловнаНовостиСтатьиАналитикаКоммерческая недвижимость зарубежьяОбъявленияКаталог фирмВсе для коммерцииПолезная информацияО проекте

ПОШУК ПО САЙТУ

ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ

Здати офіс: 189 м2, $16/м2
30.08.21
Здати земля під комерційну нерухомість: 1000 м2 / 5 га, $40 / сотка
02.08.21
Продати окрема будівля: 50 м2
10.07.20
Продати квартира під офіс: 74 м2, $85000
18.06.20
Здати склад: 36 м2, $63
11.05.20
Здати ресторан: 140 м2, $4500
11.10.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Здати офіс: 189 м2, $25/м2
08.09.19
Продати підвал: 167 м2, $60000
27.06.19
Продати підвал: 167 м2, $45000
04.06.19
Всі оголошення
 

Статистика цін

Вся статистика

Реклама

 

 

О проекте

Шановні пані та панове!

Ми раді вітати вас на сторінках всеукраїнського інформаційно-аналітичного порталу комерційної нерухомості www.business-realty.com.ua.  Це  незалежний інформаційний портал, який пропонує найповнішу та найактуальнішу інформацію про ринок комерційної нерухомості України.

Якщо ви цікавитесь об”єктами комерційної нерухомості; шукаєте надійних партнерів для створення надійного бізнесу чи реалізації інвестиційних проектів; володієте інформацією про об”єкти комерційної нерухомості, у вас є можливість розмістити безкоштовно оголошення у розділі “Оголошення”, заповнивши форму і відправивши на електронну адресу admin@business-realty.com.ua Усі оголошення розбиті на два блоки: попит (придбаю, найму) та пропозиція (продаж, оренда) серед яких потрібно вибрати Київ або інші міста України та тип нерухомості. Уперше на нашому порталі вони виділені в 11 типів, кожен з яких має підтипи. У вас є можливість пошуку за будь-яким параметром.

Портал розраховано на широкий загал користувачів. Він є сучасним технологічним продуктом.
Купівля-продаж нерухомості –це важка і відповідальна справа. Наше завдання –допомогти розібратися у ній . З цією метою у нас кожний відвідувач почерпне останні новини рієлторського бізнесу, свіжі прес-релізи від компаній, а у розділі “Статті” знайде посегментну аналітику та огляди ринку комерційної нерухомості.
Розділ “Каталог фірм” –це джерело невичерпної інформації про торгівельні та бізнес-центри; іпотечні установи, які надають кредити на придбання комерційної нерухомості; консалтингові, девелоперські, оцінювальні, юридичні, страхові компанії; агентства нерухомості; архітектурні бюро та інше.

У розділі “Корисна інформація” ви знайдете інформацію про спеціалізовані виставки, семінари, конференції а також адреси магазинів, бутіків, ресторанів, готелів, казино, фітнес-центрів та багато іншого.
На головну сторінку винесено статистику цін за нашою базою даних для різних типів нерухомості, останню інформацію (оголошення, новини, статті).

Наші переваги:

  • Найактуальніші оголошення
  • Зручний та швидкий пошук: зрозуміла система завдання параметрів, зручна таблиця виводу результатів, детальна інформація по кожному об’єкту.
  • Цікаві статті, важлива аналітика, останні новини допоможуть краще зрозуміти нові тенденції ринку комерційної нерухомості.

Цільова аудиторія: професіональні учасники ринку, інвестори, рієлтори, девелопери.
Мета проекту – об’єднання усіх інтернет-ресурсів про комерційну нерухомість в єдину базу даних, яка дає можливість учасникам ринку економити час та гроші у пошуках необхідної інформації.

РЕКЛАМА

Ми пропонуємо вигідні умови по розміщенню реклами на порталі www.business-realty.com.ua (спецпропозиції, знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта).

Вартість розміщення банера розміром 200Х100 gif, jpg, swf на будь-якій сторінці (крім головної) – 1000 грн. на міс.; на головній -1500 грн. на місяць. Звичайний банер (gif, jpg ) – не повинен перевищувати 15 Кб; Flash-банер - 25 Кб.

У розділі “Новини” у вас є можливість розмістити гарячу новину. Вона буде першою у списку, може виділятися рамкою або кольором протягом 7 днів.


Додавання організації в «Каталог фірм”
В один розділ каталогу – 100 грн./міс.
В декілька розділів каталогу – 100 грн + 50 грн./міс. 

Розміщення компанії у розділі “Корисна інформація”
 Інформація про компанію:

  • текст обсягом до 500 символів;
  • логотип компанії;
  • контактна інформація (телефон, адреса, сайт)

Застереження

Дизайн, графічні зображення та інформаційне наповнення сайту є власністю порталу комерційної нерухомості www.business-realty.com.ua. Несанкціоноване використання матеріалів сайту заборонене у відповідності з законом „Про авторське право та суміжні права“, іншими законодавчими та правоохоронними актами, та тягне за собою громадянсько-правову та карну відповідальність. У випадку порушення цих положень портал залишає за собою право на захист своїх прав та інтересів у відповідності з чинним законодавством України.

Ми намагатимемося подавати найточнішу і своєчасну інформацію, яка є комплексною і може змінюватися. Інформація може бути змінена чи оновлена без попередження.

Ми маємо право змінювати, обмежувати доступ чи припиняти, тимчасово або постійно, будь-яку частину або весь цей сайт чи будь-яку інформацію, що міститься на ньому, без жодної відповідальності і попередження.

Ми не гарантуємо точності, своєчасності, надійності і повноти будь-якої інформації, що міститься на цьому сайті, або до якої був отриманий доступ з цього сайту. Ми не несемо ніякої відповідальності перед Вами чи перед третьою стороною за будь-які втрати доходів прямі і не прямі збитки, а також будь-які інші проблеми пов'язані з неточностями, помилками і неповнотою даних сайту.

Матеріали сайту можуть бути використані виключно в некомерційних цілях. При повному або частковому копіюванні матеріалів сайту в мережі Інтернет, або для приватного, чи службового використання, посилання на www.business-realty.com.ua обов'язкове. Передрук інформації можливий лише з письмової згоди.

Користуючись сайтом, Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ми не несемо відповідальності за відшкодування прямих і непрямих збитків, що можуть виникнути в результаті використання або функціонування цього сайту.

КОНТАКТИ

Виставкова компанія "РЕАЛЕКСПО" 
Організатор виставок "ЗАМІСЬКА НЕРУХОМІСТЬ", "КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ", "ЖИТЛО", "ІНВЕСТИЦІЇ У НЕРУХОМІСТЬ ТА БУДІВНИЦТВО"

Керівник проекту
Віктор Коваленко

Тел.:  (050) 384-44-98

e-mail: admin@zagorodna.com

Ми розраховуємо на плідну співпрацю.

Реклама


Головна    Новости    Статьи    Аналитика    Коммерческая недвижимость зарубежья    Объявления    Каталог фирм    Все для коммерции    Полезная информация    О проекте
© Copyright 2010. Портал комерційної нерухомості.
Коммерческая недвижимость, выставка, офис, объявления, аренда, продажа.
Вэб-дизайн: Exipilis, Украина